Spring naar inhoud

Kantoormedewerkers

Jeanette Kok

Financiële Administratie NSPS
Financiële Administratie Dartmoor Pony Stamboek
Financiele Administratie Groninger Paard

Maandag, dinsdag en donderdag
0575-518063

j.kok@nsps.nl


Monique Luesink

Pony- en ledenadministratie NSPS

Maandag, woensdag en  donderdag
0575-518063

m.luesink@nsps.nl


Annika Everts- Groothuis

Administratie keuringen en predicaten
Mijn NSPS en RVO
Administratie Groninger paard + Dartmoor pony

Maandag, dinsdag en vrijdag
0575-518063

a.groothuis@nsps.nl


Ilse Niesing

Administratie KVTH
Administratie Connemara stamboek

Dinsdag en donderdag
0575-518063

i.niesing@nsps.nl


Hanneke Blok

Administratie KVTH

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
0575-518063

h.blok@nsps.nl


Annemieke Liefstingh

Administratie keuringen en predicaten
Mijn NSPS en RVO
Administratie Groninger paard + Dartmoor pony

Maandag, dinsdag,  donderdag, vrijdag
0575-518063

a.liefstingh@nsps.nl


Rianka Hazeleger

Kantoormanager

0575-518063

r.hazeleger@nsps.nl